Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Luki28 Piotr Oleksiński dang3ll0 Mirek55 Michał Szerel Okopatrzy96 (7678 niezalogowanych)

()
Początkujacy
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
biohazard napisał:
piotrhnl napisał:
może i niektórzy wolą facetów.... Ja natomiast zdecydowanie jestem za kobietami....tylko że ja je traktuje w znacznie inny sposób niż niektórzy panowie tutaj zgromadzeni..... widzę że więcej tutaj się dorobię wrogów niż znajomych..... jednak mimo tego zawsze będe takiego samego zdania... nie mówię że kobiety są idealne bo sam nieraz doświadczyłem różnych przykrości z ich strony .... lecz nie mogę wszystkie traktować jako te złe .....

hehe jeśli na podstawie paru postów oceniasz innych ludzi... to czemu się bulwersujesz linkiem www.roksa.pl ??

Hacitta : a ja szukam męża...buahahaaa

Malwina85op:
ja takze szukam;
ale najpierw chlopaka
e tam a nie mezaaa
ze mna trzeba pochodzic
godzine ale trzeba


To może na podstawie tych postów oceń koleżanki...


żeby kogoś móc oceniać trzeba go najpierw poznać..... Ja nie znam Hacitty i Malwina85 osobiście więc nie mogę się wypowiadać na ich temat... było by to raczej nieobiektywne gdybym się wypowiedział na ich temat oceniając Je po załączonych postach !!!- nie uważasz ??? A tak na marginesie przeczytaj najpierw wszystko a nie wyrywaj zdania z kontekstów.... pozdrawiam
Zgłoś wpis
289 Postów
Krzysztof Chojnacki
(Ród Polaków w Rotterdam)
Doświadczony forumowicz
Piotrhnl ja miałem przyjemność poznać obie te Panie i osobiście stwierdzam iż mogę się na ich temat wypowiadać w samych superlatywach


Pozdrowienia dla hacitty i malwiny85
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Miło to słyszeć....być może i ja będę miał to szczęście poznać te Panie osobiście....Również pozdrawiam Was - Hacitta i Malwina85
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
trzebabylo sie z Nami wybrac na wycieczke do Paryza,byla wspaniala okazja do poznania sie i swietni ludzie
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
hacitta napisał:
trzebabylo sie z Nami wybrac na wycieczke do Paryza,byla wspaniala okazja do poznania sie i swietni ludzie

mam nadzieje że będzie jeszcze okazja.... szkoda że nie wiedziałem.... NA PEWNO BYM SKORZYSTAŁ ....ale zawsze można się na kawkę umówić...
Zgłoś wpis
87 Postów
Malwina Jakóbczyk
(malwina85op)
Gaduła
piotrhnl napisał:
Miło to słyszeć....być może i ja będę miał to szczęście poznać te Panie osobiście....Również pozdrawiam Was - Hacitta i Malwina85




a milo milo
dziekowac


i dla CIEBIE
RÓD
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
Zgadzam sie kobietki cudne a Rod tez dobry z niego chlop jak choleraPozdrowionka!!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Hejjj you...tu jestes pozdro)
Zgłoś wpis
682 Posty
anna ...
(wiedzma)
Latający Holender
ale CHAT
Zgłoś wpis


Bliżej nas